ZESZYT ĆWICZEŃ PSIEGO EKSPERTA

Co to jest Psi Ekspert?

Edukacja dziecka poprzez zabawę

Dla rodziców, którzy chcą, by przebywanie dziecka z psem było bezpieczne, radosne i pozwoliło w spokoju wypić ciepłą kawę!

  • Całą rodziną nauczycie się prawidłowo interpretować mowę ciała psów.
  • Błyskawicznie rozpoznasz ewentualne zagrożenie ze strony czworonoga.
  • Spędzisz czas z dzieckiem edukując, jednocześnie świetnie się bawiąc.
  • Dostaniecie pomysły na zabawę dziecka z psem.
  • Zachęcisz do zabawy liczbami i figurami geometrycznymi.
  • Rysowanie rozwija wyobraźnię, zdolności manualne i jest rozrywką!

Twoje dziecko będzie miało świetne zajęcie w wakacje!

290000313_550567633523658_6742647326947708184_n
Dog Coaching

PSI EKSPERT to:

Nazywam się Marta Bukowska i jestem założycielką marki Dog Coaching. Edukuję całe rodziny jak zbudować prawidłową relację z psem, a także zrozumieć i zaspokoić jego potrzeby.

Jestem instruktorem szkolenia psów, kynopsychologiem i coachem. W Trójmieście prowadzę kursy stacjonarne i udzielam konsultacji behawioralnych. Jestem również mamą Oli i Marcina. Razem szkolimy i opiekujemy się naszym owczarkiem staroniemieckim Chanel.

Wierzę w to, że aby nasze zwierzęta były szczęśliwe i zaopiekowane, musimy zacząć edukację od najmłodszych. Dlatego prowadzę warsztaty dla dzieci w szkołach i przedszkolach, a także prowadzę indywidualne kursy dla psów, na które zapraszam opiekunów z dziećmi.

Obserwując dzieci i wsłuchując się w ich pytania stworzyłam zabawę edukacyjną Psi Ekspert. W taki sposób powstało creme de la creme moich autorskich warsztatów.

Dog Coaching

FAQ

Zdecydowanie mogą w nim wziąć udział również dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Dla starszych dzieciaków kolorowanki będą zbyt proste. Jednak instrukcje do nich dołączone wiele nauczą nawet dorosłych!

Nie! Projekt jest idealny również dla rodzin, które dopiero zastanawiają się nad przyjęciem psa pod swój dach. Polecam go także dzieciom nie mających częstego kontaktu z czworonogami. Psi Ekspert pozwoli lepiej poznać psią naturę, a także nauczy zasad bezpieczeństwa w obecności zwierzęcia.

Pozwól mi zerknąć na Wasze rodzinne zdjęcia z psem. Założę się o podwójne lody czekoladowe, że znajdę w nich zachowania zagrażające bezpieczeństwu dziecka i sprawiające dyskomfort psu.

Wystarczy kliknąć w poniższy baner „TAK! ZACZYNAM!”. Przeniesie on Państwo bezpośrednio do sklepu Dog Coaching. Od razu po opłaceniu zamówienia na wskazany e-mail trafią spakowane wszystkie materiały i faktura. Gdyby z jakiegoś powodu pliki nie dotarły, prosimy o kontakt: kontakt@dogcoaching.pl.

Zdecydowanie nie polecam takiego rozwiązania! Dziecku będzie trudno skupić się na tak długi czas i nie zapamięta wielu istotnych informacji. Materiał celowo został podzielony na 10 dni. To optymalny czas na przyswojenie wiedzy i z radością wykonywanie zadań. Poza tym, macie już gotowy plan na fajnie spędzony wspólnie czas 🙂

Czy Twoje dziecko jest gotowe na zostanie

PSIM EKSPERTEM?

Prezentem jest 1 rozdział z ZESZYTU ĆWICZEŃ PSIEGO EKSPERTA. Znajdziesz w nim wskazówki od trenera psów i behawiorysty jak zachować bezpieczeństwo, gdy dziecko chce głaskać i przytulać psa.

  • Twoje dziecko nauczy się prawidłowo odczytywać sygnały wysyłane przez psa i dostrzegać jego granice.
  • Każdy maluch prędzej czy później ma styczność z psem. Może planujcie zaprosić zwierzaka do swojego domu, a może spotykacie się z psami na spacerach, u znajomych? Ta wiedza to must have jak lody w wakacje!
  • Dostaniecie również specjalnie zaprojektowaną kolorowankę, która jest pretekstem do rozmowy z dzieckiem, a do tego świetną zabawą!
  • Na koniec czeka zadanie dla małego detektywa! 🙂