Indywidualny kurs posłuszeństwa

Szkolenie indywidualne

KURS POSŁUSZEŃSTWA

Twój pies jest stabilny i pewny siebie. Nie szczeka na każdy ruszający się obiekt, ani nie chowa się za Ciebie. Na spacerach to Ty jesteś dla niego najważniejszy, więc nie napina smyczy do granic możliwości. Chętnie reaguje na znane hasła, bo wie, że z Twojej strony zawsze spotka go coś miłego. Reaguje na imię i chętnie do Ciebie wraca. A kiedy trzeba – potrafi zaczekać. Pies jest po prostu szczęśliwy i sprawia, że Twoje życie z czworonogiem jest radośniejsze i pełniejsze. Marzenie? Pomogę Ci je spełnić!

Indywidualny kurs posłuszeństwa jest inny niż grupowe szkolenia tego typu. Naszym celem jest praca nad komunikacją między Tobą, a psem. Za nią idzie piękna relacja, w której pies jest posłuszny, bo sam tego chce i robi to dla Ciebie, a nie pod wpływem strachu lub bólu.

Aby tak się stało, wszystkie ćwiczenia dopasowuję pod Wasz duet. Zwracam uwagę na wrażliwość psa, jego temperament i motywacje. Pytam, co jest najważniejsze dla opiekuna i na tym się skupiamy.

Więcej niż posłuszeństwo!

Co zyskasz biorąc udział w kursie?

 Podczas szkolenia pies zdobędzie umiejętności przydatne w codziennym życiu

Staniesz się atrakcyjny dla psa (nie tylko w domu!)

 Zrozumiesz emocje psa i to, co chce Ci przekazać

 Zyskasz stabilnego i pewnego siebie psa

 Poznasz sposoby nagradzania psa i jego motywacje

Twój pies będzie do Ciebie wracał, bo sam dokona takiego wyboru.

Jak to osiągniemy?

ZOBACZ JAK WYGLĄDA SZKOLENIE:

Indywidualny kurs posłuszeństwa

Cena kursu

720

* Terminy kursu dopasowane do Ciebie!
* 100% uwagi trenera dla Twojego psa.
* Program skrojony na Wasze potrzeby.

O kursie

KURS JEST ŚWIETNY DLA OSÓB, KTÓRE:

  • Są opiekunami psa, który ukończył 6 miesiąc życia (bez górnej granicy wiekowej!).
  • Zależy im na tym, aby program i terminy kursu były dopasowane pod ich potrzeby i możliwości.
  • Rozumieją, że relacja z psem jest najważniejsza i to od niej zaczyna się cała praca.
  • Mają co najmniej 30 minut dziennie na trening z psem plus min. 1,5 godz. dziennie przeznaczają na wspólne spacery.
  • Kurs polecam osobom, które dopiero rozpoczynają wspólne życie z psem, nigdy wcześniej nie opiekowały się psem lub chciałyby poprawić jakość życia z psiakiem, z którym żyją od dłuższego czasu.
O kursie

KURS NIE JEST DLA OSÓB, KTÓRE:

  • Potrzebują rozwiązać problem behawioralny psa, np. agresję, lęk separacyjny, itp.
  • Nie jest dla osób, które są już zaawansowane w treningu z psem i szukają specjalistycznego kursu sportowego.
  • Nie polecam go osobom, które pracę z psem planują ograniczyć tylko do spotkań z trenerem i oczekują, że to on sam wszystkiego nauczy psa  (to Ty będziesz ćwiczyć z psem według wskazówek szkoleniowca).
  • Kurs nie jest przeznaczony dla osób, które szukają najtańszej możliwej opcji szkolenia psa. Jest to oferta premium, ponieważ cały plan pracy jest spersonalizowany i dostosowany do potrzeb i możliwości Waszego duetu.
Indywidualny kurs posłuszeństwa

FAQ

Potrzebujecie: smycz, najlepiej przepinana 1,8m. Niedozwolona w szkoleniu jest smycz typu flexi. Obroża – parciana lub skórzana (nie szelki!). Ulubione zabawki psa – najlepiej 2 takie same. Woreczki na odchody. Duża ilość smaczków – miękkie i małe kawałeczki. Przydatna jest również saszetka na jedzonko lub głęboka kieszeń. No i najważniejsze – pies! 🙂

Pies musi posiadać aktualne szczepienia, a także być odrobaczony nie później niż 3 miesiące przed rozpoczęciem kursu. Należy poinformować szkoleniowca każdorazowo o zmianie stanu zdrowia psa. Przed treningiem pies powinien być po krótkim spacerze i toalecie. Suki z cieczką mogą uczestniczyć w szkoleniu.

Nie, ponieważ jest to kurs dla początkujących psiaków i opiekunów. Przed szkoleniem przygotuj sobie 4 hasła, od których zaczniemy: hasło rozpoczynające szkolenie (np. trening), hasło zwalniające do nagrody (np. ok), hasło będące markerem / znacznikiem zachowania (np. tak) i hasło kończące trening (np. biegaj).

Całe szkolenie obejmuje 6 spotkań, które odbywają się średnio 1x w tygodniu. Pomiędzy treningami powtarzacie samodzielnie ćwiczenia, które poznajecie. Jeżeli potrzebujecie więcej czasu między treningami – nie ma problemu, pamiętajcie jednak, że cały kurs nie może trwać więcej niż 3 miesiące od dnia jego rozpoczęcia.

Jedno spotkanie trwa ok. 50-60 min. Często zaczynamy od wspólnego spaceru, w celu obserwacji psiaka i jego relacji z opiekunem. Na początku zadajemy też sporo pytań, by lepiej poznać psa.

Najlepiej trening z psem powtarzać krótko, ale często. Na przykład powtórzenie jednego ćwiczenia wykonujcie ok. 10 razy 3 razy dziennie. Jest to dużo bardziej skuteczna metoda niż przemęczenie psa i sprawienie, że się zniechęci. Bardzo ważne jest to, żeby nie ćwiczyć z psem w domu, a na dworze. Czas treningu jest zależny od psa, jednak można przyjąć, że jest to ok. 30 minut dziennie.

Ty wybierasz, gdzie chcesz ćwiczyć! Trener może dojechać do Ciebie, możemy trenować w prywatnym ogrodzie w Czaplach o pow. 400m2 (Gdańsk Kokoszki) lub w ogólnodostępnych miejscach publicznych, np. park. Ty wybierasz! Napisz do nas, skąd jesteś i dowiedz się, czy za dojazd nie zostanie naliczona dodatkowa opłata.

Zakupu dokonaj w sklepie TUTAJ. Od razu po opłaceniu zamówienia na wskazany e-mail trafi faktura. Jeśli chcesz odroczyć płatności o 30 dni, wybierz w sklepie płatność poprzez Twisto). Następnie w przeciągu 24h skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty rozpoczęcia kursu. Podamy Ci dostępne terminy spotkań.

Kurs nie kończy się egzaminem. Po odbyciu 6 spotkań dostaniecie od nas dyplom uczestnictwa w Indywidualnym Kursie Posłuszeństwa Dog Coaching.

Dog Coaching

O mnie

Nazywam się Marta Bukowska i założyłam markę Dog Coaching w 2020r. w Czaplach (Gdańsk Kokoszki). Jestem instruktorem szkolenia psów, kynopsychologiem, coachem i socjologiem. 

Uczę ludzi, jak dzięki treningowi zbudować prawidłową relację z psem, by życie pod jednym dachem płynęło bezproblemowo. Skupiamy się na komunikacji między psem a człowiekiem.

Wiele osób, które się do mnie zgłasza, nauczyło już psa takich komend jak: waruj, siad, czy daj łapę. Internet jest pełen podpowiedzi, jak to zrobić. Jednak opanowanie tych ćwiczeń wcale nie wpływa na skupienie psa na przewodniku w momencie wyjścia poza teren domu czy ogrodu. Nie sprawia, że pies chce dla Ciebie pracować i skupiać się na Tobie. Dlatego podczas mojego autorskiego szkolenia najważniejsze jest posłuszeństwo rozumiane jako komunikacja z psem, a także zrozumienie jego motywacji i popędów. Właśnie tym Indywidualny Kurs Posłuszeństwa różni się od innych tego typu szkoleń, w których “odhacza się” komendy do opanowania. Pies to istota rozumna, a nie robot do zaprogramowania!

Jeśli moje podejście jest Ci bliskie, skontaktuj się ze mną. Niech Twój psiak dołączy do grona moich podopiecznych, którzy dzięki szkoleniu zyskali więcej wolności i zaufania opiekunów.

Czy masz pytania?

Porozmawiajmy!