Konsultacja indywidualna

1 na 1

Konsultacja indywidualna

Dla opiekunów, którym potrzebne jest wsparcie w rozwiązaniu konkretnego problemu. Dla tych, którzy chcą zmienić zachowanie psa i lepiej się z nim komunikować.

* Czy masz masz problemy wychowawcze ze swoim psem i skończyły Ci się pomysły, jak je naprawić?
* Być może próbowałeś różnych rozwiązań, ale problem tylko się pogłębia?
* Twój pies jest nadmiernie lękliwy lub reaktywny w domu albo na spacerach? Niszczy przedmioty? Wyje, kiedy wychodzisz? Nie wraca na zawołanie? Ciągnie jak lokomotywa?
* A może nie dogaduje się z innymi zwierzętami, nie akceptuje ludzi, obiektów albo dźwięków?
* Lub pies dopiero pojawił się w Twoim domu albo planujesz go do niego zaprosić i nie wiesz, jak się do tego przygotować i jak prawidłowo go wychować?
* Chcesz być dobrym, świadomym przewodnikiem psa?

Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś: „TAK!” to znaczy,
że konsultacja jest dla Ciebie!

Co zyskasz korzystając z indywidualnej konsultacji?

* dowiesz się, jaka jest przyczyna Waszych problemów
* poznasz metody i narzędzia do pracy psem, by zmienić niepożądane zachowania
* opowiem Ci o temperamencie i potrzebach Twojego psa, a także o tym, jak budować jego motywację i zaangażowanie
* dowiesz się, jak komunikować się z psem i jak budować relację opartą na wsparciu i zaufaniu
* opowiem Ci, jak i kiedy nagradzać psa i w jaki sposób korygować niewłaściwe zachowania,
* poznasz sposoby na urozmaicenie codziennych czynności i pomysły na aktywnie spędzany czas, np. podczas spacerów
* porozmawiamy o budowaniu prawidłowych nawyków u psa i zasadach panujących w domu by pies był stabilny emocjonalnie
* nauczysz się prawidłowej zabawy z psem i nauczysz go wyciszania się i relaksu
* to wszystko sprawi, że zyskasz prawdziwego przyjaciela i fajne, wspólne życie!

Proces

Jak wygląda konsultacja?

1. KWESTIE ORGANIZACYJNE
Przed wykupieniem konsultacji zapoznaj się z regulaminem zamieszczonym poniżej. Jeśli go akceptujesz dokonaj zakupu w sklepie on-line.
Opowiedz mi o swoim psie i problemie, z którym się mierzycie wysyłając maila na adres: kontakt@dogcoaching.pl. Jeśli posiadasz dodatkowe materiały wideo obrazujące problem – również je prześlij. Dodatkowo, napisz jakie dni tygodnia i pory dnia pasują Ci na umówienie konsultacji. Następnie, w przeciągu 48h w odpowiedzi wyślę kilka propozycji terminów spotkania.

2. PRZEBIEG KONSULTACJI
Pierwsze spotkanie trwa od 1,5 do 2 godzin, a każde kolejne o 1 do 1,5 godziny. Odbywa się w miejscu zamieszkania psa i opiekuna. Zbieram wywiad, czyli najważniejsze informacje dotyczące zwierzęcia. Jego celem jest ustalenie podłoża ewentualnych kłopotów bądź też jakieś dodatkowe kłopoty wyłapać. Następnie wychodzimy na wspólny spacer w celu poznania psa i zaobserwowania jego zachowania w różnych okolicznościach i bodźcach. Pamiętam, że moim celem nie jest dokonywanie oceny, lecz poprawna analiza i diagnoza sytuacji, by realnie Wam pomóc.

3. NA ZAKOŃCZENIE
Siadamy, robimy podsumowanie, określamy plan pracy dobrany do indywidualnych potrzeb, a także możliwości psa i opiekuna. Wspólnie wykonujemy zalecane ćwiczenia i odpowiadam na Twoje pytania. Dowiadujesz się, jak pracować i komunikować się z psem. Niejednokrotnie może pojawić się zasadność kontynuowania spotkań lub trening posłuszeństwa, celem uzyskania jak najlepszych efektów współpracy i wyuczenia psa nowych, pożądanych zachowań. W przeciągu 5 dni od konsultacji otrzymasz ode mnie mailem podsumowujący raport z zaleceniami. Pozostajemy w kontakcie i ewentualnie wybieramy termin następnego spotkania.

Oni skorzystali z konsultacji

Przeczytaj opinie

Jestem bardzo zadowolona ze spotkania – uzyskałam wszystkie potrzebne informacje, rozwiałam wątpliwości. Bardzo merytoryczne spotkanie, świetnie przygotowana Prowadząca, bardzo polecam!

Julia

Julia

konsultacja online

Marta zmienia życie! Dzięki konsultacjom w Dog Coaching udało mi się “przekonać” mojego psa, że jego posłanie na korytarzu jest fajniejsze niż moje łóżko w sypialni 🙂 W końcu z mężem zaczęliśmy się wysypiać, bo niestety dotychczas chrapanie naszego cavalierka było dla nas życiową zmorą. Marta nauczyła mnie przede wszystkim, jak lepiej zrozumieć psa i uświadomiła, że u podstaw pracy z nim leży upewnienie się, czy my jako właściciele spełniamy wszystkie jego potrzeby (!!!) U mnie przyznaje, temat lekko leżał… Ale Marta przekazała mi to bardzo delikatnie, nie wywołując przy tym we mnie poczucia winy. Sami widzicie – doskonały coach dla psów, jak i ludzi! Polecam!

Joanna Diehl

Joanna Diehl

opiekunka Mia

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji z Martą. Nasz główny problem to niewracaniem psa na zawołanie i zbyt duże pobudzenie. Od tygodnia stosujemy się do prostych i zrozumiałych zaleceń instruktorki i widzimy przez nasze zmiany, duże zmiany w zachowaniu psa. Zaczęliśmy się rozumieć.

Weronika Barton

Weronika Barton

opiekunka Tobiego

Trenerka psów p. Marta poprowadziła warsztaty edukacyjne Psi Ekspert w Good Luck Club fitness & Medical Training z okazji imprezy na Dzień Dziecka. Pełna lista uczestników i duża aktywność dzieci to dowody tego, że wiedza została przekazana w sposób lekki i budzący zainteresowanie, a zadania dla dzieci w pełni je zaangażowały. Również rodzice dowiedzieli się nowych rzeczy o psich przyjaciołach! Karolina Niedźwiecka manager klubu GLC

Karolina Niedźwiecka

Karolina Niedźwiecka

Karolina Niedźwiecka

CENNIK

Poniżej znajdziesz pakiety, które dotyczą konsultacji behawioralnych.

NA DOBRY POCZĄTEK

JEDNA KONSULTACJA BEHAWIORALNA

250 zł

(dojazd do 10 km – w cenie,
dojazd powyżej 10 km od Czapli – 3,5zł / 1 km)

1 konsultacja z 1 raportem

1,5 – 2 godziny

Czas wykorzystania od zakupu: 2 tygodnie

Brak pakietu niższej ceny

PAKIET RAZEM TANIEJ

4 KONSULTACJE BEHAWIORALNE

800 zł

oszczędzasz 200 zł!

(dojazd do 10 km – w cenie,
dojazd powyżej 10 km od Czapli – 3,5zł / 1 km)

4 konsultacje z 1 raportem

ok. 5 godzin

Czas wykorzystania od zakupu: 10 tygodni

Wybierając pakiet 4 spotkań oszczędzasz 200 zł

Ważne

Regulamin konsultacji

1. Pierwsze spotkanie trwa do 2 godzin, a każde kolejne do 1,5 godziny. Odbywa się w miejscu zamieszkania klienta lub w innym, po wcześniejszym ustaleniu z behawiorystą.

Najpóźniej 12 godzin przed konsultacją należy uiścić całość należnej kwoty. Można to zrobić na 3 sposoby:
– poprzez dokonanie płatności w naszym sklepie on-line
– możliwa jest płatność odroczona o 30 dni poprzez wybór Twisto
– tradycyjny przelew, w tytule wpisując „Konsultacja indywidualna + i imię psa:
87 1020 1811 0000 0002 0286 0021 lub BLIKIEM na telefon: 608581704

Informacja o odwołaniu konsultacji powinna być zgłoszona co najmniej 24 godziny przez rozpoczęciem spotkania poprzez SMS lub wiadomość e-mail. (tel. 608581704, kontakt@dogcoaching.pl) Jeśli Klient nie zgłosi informacji o niedyspozycyjności w wyznaczonym czasie to nie ma możliwości zwrotu wpłaconej kwoty.

Czas realizacji spotkań z behawiorystą (liczony od pierwszej konsultacji): 1 spotkanie – 2 tygodnie od wykupienia, 4 spotkania – 10 tygodni. W przypadku przekroczenia terminu, nie ma możliwości zwrócenia niewykorzystanej części zajęć.

Dokonanie wpłaty oznacza akceptację Regulaminu.

W konsultacji może uczestniczyć kilku opiekunów, w tym co najmniej jedna osoba pełnoletnia.

Należy uprzedzić przed spotkaniem, jeśli pies wykazuje agresję wobec ludzi. Behawiorysta może poprosić o założenie psu kagańca.
Pies musi posiadać szczepienie na wściekliznę – nie dotyczy szczeniaków do piątego miesiąca życia lub mających przeciwwskazanie do szczepienia.

Nazywam się Marta Bukowska i założyłam markę Dog Coaching w 2020r. w Czaplach (Gdańsk Kokoszki). Jestem instruktorem szkolenia psów (legitymacja wydana przez MENiS), kynopsychologiem, coachem i socjologiem.
Regularnie podnoszę swoje kompetencje biorąc udział w licznych warsztatach, seminariach i webinarach. Na co dzień żyję z owczarkiem staroniemieckim Chanel, który w Stowarzyszeniu Przewodników Psów Poszukiwawczych – w grupie NOS szkoli się na psa ratowniczego.
Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokim kwalifikacjom, tworzę indywidualnie opracowany plan pracy z psem. Dostosowuję go do Twoich potrzeb oraz wieku i możliwości zwierzęcia. Na zajęciach zarówno Ty, jak i Twój psiak będziecie czuć się komfortowo i bezpiecznie.
Głównym celem mojej pracy jest sprawienie, by każdy pies miał szczęśliwe życie. Ponieważ dobre życie może dać mu tylko świadomy przewodnik, moim zadaniem jest pomóc mu zrozumieć psa i zbudować relację opartą na zaufaniu, zrozumieniu i więzi. Podczas pracy skupiam się na działaniu, a nie ocenianiu Waszego wcześniejszego postępowania. Staram się zrozumieć przyczynę problemu psa i jego potrzeby. Następnie dopasowuję metody pracy do Waszego duetu, by były możliwe do wykonania i przyniosły możliwie najlepsze efekty.
Jeśli moje podejście jest Ci bliskie, skontaktuj się ze mną. Niech Twój psiak dołączy do grona podopiecznych Dog Coacha, którzy zyskali więcej wolności i zaufania opiekunów.

Chcesz zacząć współpracę?

Opowiedz mi o swoim psie!