Konsultacja indywidualna 1 na 1

Dla opiekunów, którym potrzebne jest wsparcie w rozwiązaniu konkretnego problemu. Dla tych, którzy chcą zmienić zachowanie psa i lepiej się z nim komunikować.

* Czy masz masz problemy wychowawcze ze swoim psem i skończyły Ci się pomysły, jak je naprawić?
* Być może próbowałeś różnych rozwiązań, ale problem tylko się pogłębia?
* Twój pies jest nadmiernie lękliwy lub reaktywny w domu albo na spacerach? Niszczy przedmioty? Wyje, kiedy wychodzisz? Nie wraca na zawołanie? Ciągnie jak lokomotywa?
* A może nie dogaduje się z innymi zwierzętami, nie akceptuje ludzi, obiektów albo dźwięków?
* Lub pies dopiero pojawił się w Twoim domu albo planujesz go do niego zaprosić i nie wiesz, jak się do tego przygotować i jak prawidłowo go wychować?
* Chcesz być dobrym, świadomym przewodnikiem psa?

Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś: „TAK!” to znaczy,
że konsultacja jest dla Ciebie!

oo tak kameralnie! Wuff…

Co zyskasz?

* dowiesz się, jaka jest przyczyna Waszych problemów
* poznasz metody i narzędzia do pracy psem, by zmienić niepożądane zachowania
* opowiem Ci o temperamencie i potrzebach Twojego psa, a także o tym, jak budować jego motywację i zaangażowanie
* dowiesz się, jak komunikować się z psem i jak budować relację opartą na wsparciu i zaufaniu
* opowiem Ci, jak i kiedy nagradzać psa i w jaki sposób korygować niewłaściwe zachowania,
* poznasz sposoby na urozmaicenie codziennych czynności i pomysły na aktywnie spędzany czas, np. podczas spacerów
* porozmawiamy o budowaniu prawidłowych nawyków u psa i zasadach panujących w domu by pies był stabilny emocjonalnie
* nauczysz się prawidłowej zabawy z psem i nauczysz go wyciszania się i relaksu
* to wszystko sprawi, że zyskasz prawdziwego przyjaciela i fajne, wspólne życie!

Jak wygląda konsultacja?

1. KWESTIE ORGANIZACYJNE
Przed wykupieniem konsultacji zapoznaj się z regulaminem zamieszczonym poniżej. Jeśli go akceptujesz dokonaj zakupu w sklepie on-line.
Opowiedz mi o swoim psie i problemie, z którym się mierzycie wysyłając maila na adres: kontakt@dogcoaching.pl. Jeśli posiadasz dodatkowe materiały wideo obrazujące problem – również je prześlij. Dodatkowo, napisz jakie dni tygodnia i pory dnia pasują Ci na umówienie konsultacji. Następnie, w przeciągu 48h w odpowiedzi wyślę kilka propozycji terminów spotkania.

2. PRZEBIEG KONSULTACJI
Pierwsze spotkanie trwa od 1,5 do 2 godzin, a każde kolejne o 1 do 1,5 godziny. Odbywa się w miejscu zamieszkania psa i opiekuna. Zbieram wywiad, czyli najważniejsze informacje dotyczące zwierzęcia. Jego celem jest ustalenie podłoża ewentualnych kłopotów bądź też jakieś dodatkowe kłopoty wyłapać. Następnie wychodzimy na wspólny spacer w celu poznania psa i zaobserwowania jego zachowania w różnych okolicznościach i bodźcach. Pamiętam, że moim celem nie jest dokonywanie oceny, lecz poprawna analiza i diagnoza sytuacji, by realnie Wam pomóc.

3. NA ZAKOŃCZENIE
Siadamy, robimy podsumowanie, określamy plan pracy dobrany do indywidualnych potrzeb, a także możliwości psa i opiekuna. Wspólnie wykonujemy zalecane ćwiczenia i odpowiadam na Twoje pytania. Dowiadujesz się, jak pracować i komunikować się z psem. Niejednokrotnie może pojawić się zasadność kontynuowania spotkań lub trening posłuszeństwa, celem uzyskania jak najlepszych efektów współpracy i wyuczenia psa nowych, pożądanych zachowań. W przeciągu 5 dni od konsultacji otrzymasz ode mnie mailem podsumowujący raport z zaleceniami. Pozostajemy w kontakcie i ewentualnie wybieramy termin następnego spotkania.

Opinie moich klientów

Mateusz Cieszyński
Mateusz Cieszyński
2023-10-16
Cane corso o imieniu Aza. Młoda suczka, energiczna trafiła pod opiekę Pani Marty. Po szkoleniu posłuszeństwa i spacerach socjalizacyjnych zupełnie inny pies w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W mojej opini Pani Marta ma obszerną wiedzę teoretyczną i rozumie zachowania psów w konkretnych sytuacjach. Co najważniejsze doskonale przekazuje ją na zajęciach indywidualnych które polecam! Aza uwielbia zajęcia z Panią Martą, a dla właściciela dobry czas na zrozumienie/poruszanie się/pobieganie z psem. Przyjemne z pożytecznym dla obu stron 😀 Pozdrawiamy Panią Martę.
Екатерина Савойская
Екатерина Савойская
2023-10-14
Dziękujemy za treningi dla naszej ABBI. Dobrze spędzaliśmy czas z korzyścią dla psa. Nasza ABBI jest zadowolona i wyszkolona, również my jesteśmy zadowoleni i polecamy od całego serca Martę 🙂
Aneta Rutkowska
Aneta Rutkowska
2023-08-01
Jesteśmy po rodzinnym szkoleniu posłuszeństwa z naszą Morką,która jest energicznym wyżłem węgierskim. Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie , zawodowo z dużym wyczuciem i spokojem. Bardzo pozytywne, oparte na nagrodach i relacji z psem. Co najważniejsze każda lekcja była przemyślana, dobrze zaplanowana i przyniosła zamierzony efekt. Planujemy dalej współpracować z Panią Martą. Każdemu kto się zastanawia z całego serca POLECAMY!
Weronika Fryska
Weronika Fryska
2023-06-05
Marta to świetna trenerka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z indywidualnego kursu posłuszeństwa. Wystarczyło 6 spotkań a zachowanie naszego psa bardzo się zmieniło. Polecamy !!!
Dagmara Korzeniewska
Dagmara Korzeniewska
2023-05-12
Bardzo polecam edukacyjne kolorowanki dla najmłodszych . Konsultacje dla dorosłych z problematycznymi pupilami również.
Maciej Dobruchowski
Maciej Dobruchowski
2023-04-25
Super trening dla pieska, uczący przede wszystkim pozytywnego podejścia do nauki prawidłowego zachowania u pupila. Pies zadowolony z treningu. Szczęśliwy, że mógł się wybiegać w bezpiecznym miejscu i że dostawał tyle nagród i pochwał za swoją pracę. My nauczyliśmy się jak postępować z psem. Córka podwójnie zachwycona, bo poza zajęciami, zobaczyła jak za miastem po okolicznych polach biegają dzikie sarny i króliki.
Karolina Lewińska
Karolina Lewińska
2023-04-20
Marta doradziła nam, w jaki sposób poradzić sobie z lękiem separacyjnym u Sky, którą wzięliśmy ze schrosnika. Odpowiednie wprowadzenie klatki kennelowej sprawiło, że nasza psina stała się spokojniejsza podczas nieobecności rodziny. Dodatkowo, mieszkanie przestało ulagać dalszej dewastacji. Dziękujemy!
mavek91
mavek91
2023-04-19
Nie miałem doświadczenia z rasą amstaff. Teraz wiem co robić by współpraca w relacji pies-człowiek przebiegała prawidłowo 🙂 Polecam!
Paweł Makyła
Paweł Makyła
2023-04-19
Bardzo profesjonalny kurs który nauczył nas podstaw treningowych oraz co najważniejsze jak zrozumieć psa podczas współpracy. Dzięki tej wiedzy mamy dobry grunt na dalszy rozwój pupila .Zdecydowanie polecam.
Anna
Anna
2023-04-07
Zdecydowałam się na indywidualny kurs posłuszeństwa z powodu problemów na spacerze z moją labradorką (klasyka: ciągnięcie na smyczy, brak reakcji na komendy, skakanie na inne psy). Dzięki treningom z Martą lepiej komunikuję się z moim pieskiem, a spacer jest przyjemnością. Szczerze polecam!

Cennik

Poniżej znajdziesz pakiety, które dotyczą konsultacji behawioralnych.

NA DOBRY POCZĄTEK

JEDNA KONSULTACJA BEHAWIORALNA

Cena: 250 zł

(dojazd do 10 km – w cenie,
dojazd powyżej 10 km od Czapli – 3,5zł / 1 km)

1 konsultacja z 1 raportem

1,5 – 2 godziny

Czas wykorzystania od zakupu: 2 tygodnie

Brak pakietu niższej ceny

PAKIET RAZEM TANIEJ

4 KONSULTACJE BEHAWIORALNE

Cena: 800 zł

oszczędzasz 200 zł!

Zajęcia odbywają się w Czaplach
(Gdańsk Kokoszki)

4 konsultacje z 1 raportem

ok. 5 godzin

Czas wykorzystania od zakupu: 10 tygodni

Wybierając pakiet 4 spotkań oszczędzasz 200 zł

Regulamin konsultacji

Pierwsze spotkanie

Pierwsze spotkanie trwa do 2 godzin, a każde kolejne do 1,5 godziny. Odbywa się w miejscu zamieszkania klienta lub w innym, po wcześniejszym ustaleniu z behawiorystą.

Do kiedy płatność
Najpóźniej 12 godzin przed konsultacją należy uiścić całość należnej kwoty. Można to zrobić na 3 sposoby:

– poprzez dokonanie płatności w naszym sklepie on-line
– możliwa jest płatność odroczona o 30 dni poprzez wybór Twisto
– tradycyjny przelew, w tytule wpisując „Konsultacja indywidualna + i imię psa:
87 1020 1811 0000 0002 0286 0021 lub BLIKIEM na telefon: 608581704

Informacja o odwołaniu spotkania
Informacja o odwołaniu konsultacji powinna być zgłoszona co najmniej 24 godziny przez rozpoczęciem spotkania poprzez SMS lub wiadomość e-mail. (tel. 608581704, kontakt@dogcoaching.pl) Jeśli Klient nie zgłosi informacji o niedyspozycyjności w wyznaczonym czasie to nie ma możliwości zwrotu wpłaconej kwoty.
Czas realizacji
Czas realizacji spotkań z behawiorystą (liczony od pierwszej konsultacji): 1 spotkanie – 2 tygodnie od wykupienia, 4 spotkania – 10 tygodni. W przypadku przekroczenia terminu, nie ma możliwości zwrócenia niewykorzystanej części zajęć.
Dokonana płatność
Dokonanie wpłaty oznacza akceptację Regulaminu.
Ilu może być opiekunów?
W konsultacji może uczestniczyć kilku opiekunów, w tym co najmniej jedna osoba pełnoletnia.
Jakie informacje o psie należy przygotować?
Należy uprzedzić przed spotkaniem, jeśli pies wykazuje agresję wobec ludzi. Behawiorysta może poprosić o założenie psu kagańca.
Pies musi posiadać szczepienie na wściekliznę – nie dotyczy szczeniaków do piątego miesiąca życia lub mających przeciwwskazanie do szczepienia.

Kim jestem?

Nazywam się Marta Bukowska i założyłam markę Dog Coaching w 2020r. w Czaplach (Gdańsk Kokoszki). Jestem instruktorem szkolenia psów (legitymacja wydana przez MENiS), kynopsychologiem, coachem i socjologiem.
Regularnie podnoszę swoje kompetencje biorąc udział w licznych warsztatach, seminariach i webinarach. Na co dzień żyję z owczarkiem staroniemieckim Chanel, który w Stowarzyszeniu Przewodników Psów Poszukiwawczych – w grupie NOS szkoli się na psa ratowniczego.
Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokim kwalifikacjom, tworzę indywidualnie opracowany plan pracy z psem. Dostosowuję go do Twoich potrzeb oraz wieku i możliwości zwierzęcia. Na zajęciach zarówno Ty, jak i Twój psiak będziecie czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Głównym celem mojej pracy jest sprawienie, by każdy pies miał szczęśliwe życie. Ponieważ dobre życie może dać mu tylko świadomy przewodnik, moim zadaniem jest pomóc mu zrozumieć psa i zbudować relację opartą na zaufaniu, zrozumieniu i więzi. Podczas pracy skupiam się na działaniu, a nie ocenianiu Waszego wcześniejszego postępowania. Staram się zrozumieć przyczynę problemu psa i jego potrzeby. Następnie dopasowuję metody pracy do Waszego duetu, by były możliwe do wykonania i przyniosły możliwie najlepsze efekty.
Jeśli moje podejście jest Ci bliskie, skontaktuj się ze mną. Niech Twój psiak dołączy do grona podopiecznych Dog Coacha, którzy zyskali więcej wolności i zaufania opiekunów.

Szkolenie zaczyna się od rozmowy.

Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na tej stronie? Śmiało, napisz do mnie! :]