Kurs posłuszeństwa

Slide Kurs posłuszeństwa

PAKIETY

Poniżej znajdziesz 3 pakiety, które dotyczą kursu posłuszeństwa

6 SPOTKAŃ 1 NA 1

INDYWIDUALNY KURS POSŁUSZEŃSTWA

950 zł

(dojazd do 10 km – w cenie,
dojazd powyżej 10 km od Czapli – 3,5zł / 1 km)

korzyść 1

korzyść 2

korzyść 3

różnica między innymi pakietami

MAŁA GRUPA

KURS POSŁUSZEŃSTWA
W GRUPIE

800 zł

oszczędzasz 200 zł!

(dojazd do 10 km – w cenie,
dojazd powyżej 10 km od Czapli – 3,5zł / 1 km)

korzyść 1

korzyść 2

korzyść 3

korzyść 4

KURS ONLINE

POSŁUSZEŃSTWO
ZOSIA-SAMOSIA

800 zł

oszczędzasz 200 zł!

(dojazd do 10 km – w cenie,
dojazd powyżej 10 km od Czapli – 3,5zł / 1 km)

korzyść 1

korzyść 2

korzyść 3

korzyść 4

Oni skorzystali z konsultacji

Przeczytaj opinie

Jestem bardzo zadowolona ze spotkania – uzyskałam wszystkie potrzebne informacje, rozwiałam wątpliwości. Bardzo merytoryczne spotkanie, świetnie przygotowana Prowadząca, bardzo polecam!

Julia

Julia

konsultacja online

Marta zmienia życie! Dzięki konsultacjom w Dog Coaching udało mi się “przekonać” mojego psa, że jego posłanie na korytarzu jest fajniejsze niż moje łóżko w sypialni 🙂 W końcu z mężem zaczęliśmy się wysypiać, bo niestety dotychczas chrapanie naszego cavalierka było dla nas życiową zmorą. Marta nauczyła mnie przede wszystkim, jak lepiej zrozumieć psa i uświadomiła, że u podstaw pracy z nim leży upewnienie się, czy my jako właściciele spełniamy wszystkie jego potrzeby (!!!) U mnie przyznaje, temat lekko leżał… Ale Marta przekazała mi to bardzo delikatnie, nie wywołując przy tym we mnie poczucia winy. Sami widzicie – doskonały coach dla psów, jak i ludzi! Polecam!

Joanna Diehl

Joanna Diehl

opiekunka Mia

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji z Martą. Nasz główny problem to niewracaniem psa na zawołanie i zbyt duże pobudzenie. Od tygodnia stosujemy się do prostych i zrozumiałych zaleceń instruktorki i widzimy przez nasze zmiany, duże zmiany w zachowaniu psa. Zaczęliśmy się rozumieć.

Weronika Barton

Weronika Barton

opiekunka Tobiego

Trenerka psów p. Marta poprowadziła warsztaty edukacyjne Psi Ekspert w Good Luck Club fitness & Medical Training z okazji imprezy na Dzień Dziecka. Pełna lista uczestników i duża aktywność dzieci to dowody tego, że wiedza została przekazana w sposób lekki i budzący zainteresowanie, a zadania dla dzieci w pełni je zaangażowały. Również rodzice dowiedzieli się nowych rzeczy o psich przyjaciołach! Karolina Niedźwiecka manager klubu GLC

Karolina Niedźwiecka

Karolina Niedźwiecka

Karolina Niedźwiecka
Ważne

Regulamin konsultacji

1. Pierwsze spotkanie trwa do 2 godzin, a każde kolejne do 1,5 godziny. Odbywa się w miejscu zamieszkania klienta lub w innym, po wcześniejszym ustaleniu z behawiorystą.

Najpóźniej 12 godzin przed konsultacją należy uiścić całość należnej kwoty. Można to zrobić na 3 sposoby:
– poprzez dokonanie płatności w naszym sklepie on-line
– możliwa jest płatność odroczona o 30 dni poprzez wybór Twisto
– tradycyjny przelew, w tytule wpisując „Konsultacja indywidualna + i imię psa:
87 1020 1811 0000 0002 0286 0021 lub BLIKIEM na telefon: 608581704

Informacja o odwołaniu konsultacji powinna być zgłoszona co najmniej 24 godziny przez rozpoczęciem spotkania poprzez SMS lub wiadomość e-mail. (tel. 608581704, kontakt@dogcoaching.pl) Jeśli Klient nie zgłosi informacji o niedyspozycyjności w wyznaczonym czasie to nie ma możliwości zwrotu wpłaconej kwoty.

Czas realizacji spotkań z behawiorystą (liczony od pierwszej konsultacji): 1 spotkanie – 2 tygodnie od wykupienia, 4 spotkania – 10 tygodni. W przypadku przekroczenia terminu, nie ma możliwości zwrócenia niewykorzystanej części zajęć.

Dokonanie wpłaty oznacza akceptację Regulaminu.

W konsultacji może uczestniczyć kilku opiekunów, w tym co najmniej jedna osoba pełnoletnia.

Należy uprzedzić przed spotkaniem, jeśli pies wykazuje agresję wobec ludzi. Behawiorysta może poprosić o założenie psu kagańca.
Pies musi posiadać szczepienie na wściekliznę – nie dotyczy szczeniaków do piątego miesiąca życia lub mających przeciwwskazanie do szczepienia.

Nazywam się Marta Bukowska i założyłam markę Dog Coaching w 2020r. w Czaplach (Gdańsk Kokoszki). Jestem instruktorem szkolenia psów (legitymacja wydana przez MENiS), kynopsychologiem, coachem i socjologiem.
Regularnie podnoszę swoje kompetencje biorąc udział w licznych warsztatach, seminariach i webinarach. Na co dzień żyję z owczarkiem staroniemieckim Chanel, który w Stowarzyszeniu Przewodników Psów Poszukiwawczych – w grupie NOS szkoli się na psa ratowniczego.
Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokim kwalifikacjom, tworzę indywidualnie opracowany plan pracy z psem. Dostosowuję go do Twoich potrzeb oraz wieku i możliwości zwierzęcia. Na zajęciach zarówno Ty, jak i Twój psiak będziecie czuć się komfortowo i bezpiecznie.
Głównym celem mojej pracy jest sprawienie, by każdy pies miał szczęśliwe życie. Ponieważ dobre życie może dać mu tylko świadomy przewodnik, moim zadaniem jest pomóc mu zrozumieć psa i zbudować relację opartą na zaufaniu, zrozumieniu i więzi. Podczas pracy skupiam się na działaniu, a nie ocenianiu Waszego wcześniejszego postępowania. Staram się zrozumieć przyczynę problemu psa i jego potrzeby. Następnie dopasowuję metody pracy do Waszego duetu, by były możliwe do wykonania i przyniosły możliwie najlepsze efekty.
Jeśli moje podejście jest Ci bliskie, skontaktuj się ze mną. Niech Twój psiak dołączy do grona podopiecznych Dog Coacha, którzy zyskali więcej wolności i zaufania opiekunów.

Chcesz zacząć współpracę?

Opowiedz mi o swoim psie!