Pies rodzinny

Szkolenie indywidualne

PIES RODZINNY

Cała rodzinna powinna być zaangażowana w szkolenie psa – także dzieci! Pies Rodzinny to indywidualny kurs obejmujący 4 godzinne spotkania w Czaplach (Gdańsk Kokoszki). Trener pokaże Wam, jak komunikować się z psem i wytłumaczyć, czego od niego oczekujecie. 

Żyjecie z psem pod jednym dachem całą rodziną, więc każdy domownik powinien wiedzieć, jak obchodzić ze zwierzakiem. Dlatego na szkolenie zapraszamy Was wszystkich – rodziców, dzieciaki, babcie, ciocie, każdą osobę, która ma duży kontakt z psiakiem!

Na kursie nauczycie się jak zadbać o prawidłową relacje z psem, wypracujecie wspólną komunikację – zrozumiałą dla psa. Dowiecie się, jak uczyć pupila nowych haseł i sztuczek. Trener pomoże Wam również rozwiązać problemy z psem w codziennym życiu.

dzieci
Więcej niż posłuszeństwo!

Co zyskacie biorąc udział w kursie?

 Program szkolenia i jego terminy są całkowicie dopasowane do Waszych potrzeb

Nauczycie się wzajemnej komunikacji i zbudujecie więź z psem

 Ustalicie rodzinne zasady i wytłumaczycie je psu

 Całą rodziną będziecie uczyć psa nowych zachowań w podobny sposób, dzięki czemu szybciej przyswoi on nowe zachowania

 Poznacie zasady prawidłowej zabawy

Świetnie spędzicie czas, a codzienne życie stanie się przyjemniejsze

Jak to osiągniemy?

ZOBACZ JAK WYGLĄDA SZKOLENIE:

Szkolenie indywidualne

PIES RODZINNY

Cena kursu

400

* 100% uwagi trenera dla Twojego psa

* trener dopasuje termin i program do Waszych potrzeb

* możliwa płatność w 4 ratach lub miesiąc po wykupieniu kursu poprzez opcję płatności Twisto (dostępna w naszym sklepie)

O kursie

KURS JEST ŚWIETNY DLA OSÓB, KTÓRE:

 • posiadają psa, który ukończył 6 miesięcy i chcą zbudować z nim piękną relację na całe życie
 • zależy im na tym, aby każdy członek rodziny potrafił komunikować się z psem
 • chcą dopasować trening pod swoje potrzeby
 • codziennie przeznaczą min. pół godziny na trening
 • chcą zrozumieć, w jaki sposób uczy się pies i co go motywuje
 • są osobami wysoce empatycznymi i nie chcą szkolić poprzez metody awersyjne, bazując na pozytywnych
 • pragną uczyć dzieci szacunku do zwierząt i poszanowania ich granic
 • rozumieją, że pies nie jest zabawką dla dziecka
 • chcą miło i pożytecznie spędzić czas z całą rodziną
 • mają świadomość, że szkolenie może być początkiem prawdziwej przygody, którą oferuje nam życie z psem 🙂
O kursie

KURS NIE JEST DLA OSÓB, KTÓRE:

 • chcą uzyskać jak najszybsze efekty treningu, bez względu na metody
 • szukają specjalistycznego kursu sportowego lub przygotowują psa do zawodów
 • chcą, żeby trener sam wyszkolił psa (to Ty i Twoja rodzina będziecie ćwiczyć z psem według wskazówek trenera)
 • chcą pozostawić dziecko samo z trenerem (dziecko jest pod stałą opieką rodzica lub innej osoby wyznaczonej przez rodzica)
 • pracę z psem chcą ograniczyć tylko do spotkań z instruktorem
 • ale przecież to nie o Tobie i Twojej rodzinie, prawda?
Dog Coaching

Kto prowadzi zajęcia?

Nazywam się Marta Bukowska i założyłam markę Dog Coaching.  Edukuję całe rodziny jak zbudować prawidłową relację z psem, a także zrozumieć i zaspokoić jego potrzeby.

Jestem instruktorem szkolenia psów, kynopsychologiem i coachem. W Trójmieście prowadzę kursy stacjonarne i udzielam konsultacji behawioralnych. Jestem również mamą Oli i Marcina. Razem szkolimy i opiekujemy się naszym owczarkiem staroniemieckim Chanel.

Wierzę w to, że aby nasze zwierzęta były szczęśliwe i zaopiekowane, musimy zacząć edukację od najmłodszych. Dlatego prowadzę warsztaty dla dzieci w szkołach i przedszkolach, a także prowadzę indywidualne kursy dla psów, na które zapraszam opiekunów z dziećmi.

Obserwując dzieci i wsłuchując się w ich pytania stworzyłam także zabawę edukacyjną Psi Ekspert (dogcoaching.pl/ekspert). W taki sposób powstało creme de la creme moich autorskich warsztatów i kursów.

Ciekawostka o mnie! Moja mama jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Obiecywałam sobie, że to nigdy nie będzie droga. Nauczanie i pracę z dziećmi mam chyba jednak we krwi, bo po 15 lat prowadzenia szkoleń w innej branży, znajduję dużą radość i lekkość w mobilizowaniu dzieciaków do treningów z psiakami! 🙂

Indywidualny kurs PIES RODZINNY

FAQ

Smycz ok. 1,8m. Niedozwolona w szkoleniu jest smycz typu flexi (samozwijająca się). Obroża – parciana lub skórzana (nie szelki!). Ulubione zabawki psa – najlepiej 2 takie same. Woreczki na kupki. Duża ilość smaczków – miękkie i małe kawałeczki. Przydatna jest również saszetka na jedzonko lub głęboka kieszeń.

Pies musi posiadać aktualne szczepienia, a także być odrobaczony nie później niż 3 miesiące przed rozpoczęciem kursu. Należy poinformować szkoleniowca każdorazowo o zmianie stanu zdrowia psa. Przed treningiem pies powinien być po krótkim spacerze i toalecie. Suki z cieczką mogą uczestniczyć w szkoleniu.

Nie, ponieważ jest to kurs dla początkujących psiaków i opiekunów. Zaczynamy od podstaw!

Jedno spotkanie trwa ok. 60 min. Pierwszy trening jest zazwyczaj troszkę dłuższy. Bardzo często zaczynamy od wspólnego spaceru, w celu obserwacji psiaka i jego relacji z opiekunem. Na początku zadajemy też sporo pytań, by lepiej poznać psa.

Najlepiej trening z psem powtarzać krótko, ale często. Na przykład powtórzenie jednego ćwiczenia wykonujcie ok. 10 razy 3 razy dziennie. Jest to dużo bardziej skuteczna metoda niż przemęczenie psa i sprawienie, że się zniechęci. Bardzo ważne jest to, żeby nie ćwiczyć z psem w domu, a na dworze. Czas treningu jest zależny od psa, jednak można przyjąć, że jest to ok. 30 minut dziennie.

Szkolenie odbywa się w Czaplach (Gdańsk Kokoszki) z Martą Bukowską. Ćwiczymy nad zbiornikiem retencyjnym. Najlepiej zaparkować blisko firmy Terma (Czaple 100). Wszystkie szczegółowe informacje otrzymasz od nas mailem po dokonaniu zakupu.

Zakupu dokonaj w sklepie TUTAJ. Od razu po opłaceniu zamówienia na wskazany e-mail trafi faktura.  Następnie w przeciągu 24h skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty rozpoczęcia kursu. Podamy Ci dostępne terminy spotkań.

Kurs nie kończy się egzaminem. Po odbyciu 4 spotkań dostaniecie od nas dyplom uczestnictwa w Indywidualnym Kursie Pies Rodzinny Dog Coaching.

Czy masz pytania?

Porozmawiajmy!