Przywołanie Psa

Szkolenie on-line

PRZYWOŁANIE PSA

Twój pies urządza Ci loterię. Na przywołanie czasami wraca, a czasami nie. To dość stresująca zabawa, prawda?

Na nic zdaje się Twoje wołanie, gdy psiak poczuje interesujący zapach, spotka innego zwierzaka lub wydarzy się coś równie atrakcyjnego. Nie pomogą prośby ani groźby. Reksio za nic nie wróci! Znasz to?

Zaczynasz być tym sfrustrowany, a w najlepszym wypadku wkurzony. Jednak nigdy Ty i Twój pies nie wzięliście udziału w profesjonalnym treningu z rezygnacji i przywołania. Dlaczego rezygnacji? Bo prosisz psa, żeby porzucił coś ciekawego i wrócił do Ciebie. I dla Ciebie! To poważna sprawa!

Moje szkolenie on-line przeprowadzi Was przez naukę przywoływania krok po kroku! Będziecie uczyć się w swoim tempie i bez presji!

GLJbDIys
Co mi da szkolenie?

Po ukończeniu kursu:

 Staniesz się atrakcyjny dla psa.

 Będzie do Ciebie przychodził na zawołanie.

 Pies w terenie zacznie zwracać na Ciebie uwagę.

 Lepiej zrozumiesz psa i poprawisz Waszą relację.

 Ty zyskasz spokój, a psiak wolność i bezpieczeństwo.

Twój pies będzie do Ciebie wracał, bo sam dokona takiego wyboru.

Jak to osiągniemy?

ZOBACZ JAK WYGLĄDA SZKOLENIE:

Już 11.02.22 kompletny kurs będzie czekał w Twojej skrzynce e-mail.

Kup kurs on-line ``Przywołanie psa`` w przedsprzedaży

Cena standardowa kursu

355

Cena w przed sprzedaży

290

* Nie ponosisz dodatkowych kosztów dojazdu do trenera.
* Ćwiczysz kiedy Ty masz czas a nie trener.
* W razie dodatkowych pytań jestem do Twojej dyspozycji!

Koniec przedsprzedaży już za:

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds
O kursie

KURS JEST ŚWIETNY DLA OSÓB, KTÓRE:

– chcą, aby ich pies wracał na przywołanie;
– pragną dać psu więcej wolności i bez strachu spuszczać go ze smyczy;
– są gotowe poświęcić ok. godzinę dziennie na ćwiczenia;
– mają swojego psa – bez względu na jego wiek;
– chcą poprawić swoją relację z psem.

O kursie

NIE POLECAM KURSU OSOBOM, KTÓRE:

– liczą na to, że samo kupienie kursu zadziała magicznie na psa;
– nie chcą angażować się w regularne treningi;
– zakładają, że będą wybierać niektóre ćwiczenia a inne pomijać;
– ich psiak potrafi już przychodzić na przywołanie.

Szkolenie z przywołania

FAQ

To zależy od Ciebie! 🙂 Samo odtworzenie nagrań nie sprawi, że pies zacznie wracać na przywołanie. Dopiero kiedy krok po kroku zaczniecie wykonywać zadania, po każdym z nich zaczniesz zauważać efekty. Tak naprawdę nauka niewiele różni się od szkolenia stacjonarnego. Gdy spotykam się z klientami w terenie, to nie ja pracuję z ich psem, lecz oni. Podaję im jasne instrukcje, na podstawie których ćwiczą z psiakiem. W szkoleniu on-line jest o tyle wygodniej, że instrukcję możesz odtworzyć tyle razy, ile potrzebujesz. Masz do nich stały dostęp! A jeśli uznasz, że nauka nie przebiega zgodnie z planem – skontaktuj się ze mną. Wyślij mi nagrania z Waszego treningu, a ja udzielę Wam feedbacku! Śmiało pisz na adres: kontakt@dogcoaching.pl

Niestety, nie. Do końca życia psa warto kilka razy w tygodniu powtarzać trening przywołania. Pierwszy miesiąc to czas intensywnej nauki, a później wystarczy podtrzymać wyuczone zachowanie. Zapewniam Cię jednak, że oboje będziecie mieli z tego przyjemność – i Ty i Twój pies. Można powiedzieć, że zaczniesz robić to nawykowo, nawet nie zauważając, kiedy zaczyna i kończy się trening.

Podczas kursu będziemy pracować tylko i wyłącznie metodami pozytywnymi. Chcemy warunkować nowe zachowanie psa nagradzając go smaczkami, zabawą, uwagą opiekuna i wspólną aktywnością.

Duża ilość smaczków. Najlepiej, żeby były to małe kawałeczki miękkiego jedzonka do połknięcia „na raz”, np. pokrojona kiełbaska. Poza tym, ze dwie ulubione zabawki psa i linka 10-20 metrów (im większy pies tym linka dłuższa.)

Najlepiej trening z psem powtarzać krótko, ale często. Na przykład powtórzenie jednego ćwiczenia wykonujcie ok. 10x razy 3 razy dziennie. Jest to dużo bardziej skuteczna metoda niż przemęczenie psa i sprawienie, że się zniechęci.

Twój pies ma już utrwalony jakiś rodzaj zachowań. W zależności od tego, jak bardzo, tak długo może trwać proces nauki nowego zachowania. Obserwuj swojego psiaka i sam ocenisz, jak szybko dokonuje progresu.

Zakupu dokonaj w sklepie TUTAJ. Od razu po opłaceniu zamówienia na wskazany e-mail trafi faktura. Kompletne materiały otrzymasz 11.02.2022. Gdyby z jakiegoś powodu pliki nie dotarły, prosimy o kontakt: kontakt@dogcoaching.pl.

Oczywiście! Dokonując płatności w sklepie on-line od razu podaj dane do faktury. System wygeneruje ją automatycznie i po kilku sekundach wpadnie do Twojej skrzynki. Nie jestem VAT-owcem.

Dog Coaching

Kim jestem?

Nazywam się Marta Bukowska i założyłam markę Dog Coaching. Jestem instruktorem szkolenia psów, kynopsychologiem, coachem i socjologiem. Uczę ludzi, jak dzięki treningowi zbudować prawidłową relację z psem, by życie pod jednym dachem płynęło bezproblemowo.

Uważam, że przywoływanie psa jest jedną z najważniejszych umiejętności, którą może posiadać ludzko-psi duet. Już sama nauka poprawia relację między psem a właścicielem. Człowiek staje się dla psa atrakcyjniejszy i fajniejszy. A psiak zyskuje bezpieczeństwo i wolność na spacerach.

Obserwując moich klientów zauważyłam, że choć Internet jest pełen porad i wskazówek, jak nauczyć przywoływania, to są one nieskuteczne. Podczas licznych szkoleń poznałam sposoby nauczania różnych trenerów. Później z klientami przetestowałam ich metodologię. Na tej podstawie wypracowałam własny sposób uczenia przywołania.

Podzieliłam go na małe części, podane w ciekawej formie. Zapakowałam w kurs on-line, żeby miał szansę dotrzeć do osób mieszkających daleko ode mnie. Teraz szkolenie jest w zasięgu ręki każdego opiekuna psa. Przy okazji, oszczędzasz na dojazdy do trenera, ćwiczysz kiedy Ci pasuje i w swoim środowisku, gdzie czujesz się najbardziej komfortowo.

Czy masz pytania?

Porozmawiajmy!