Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Warsztaty edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajęcia mogą zostać zorganizowane w przedszkolu, szkole, a także na zlecenie osoby prywatnej na terenie Gdańska i gminy Żukowo.

* Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się, w jaki sposób bezpiecznie funkcjonować z psem na co dzień.
* Poznają zasady prawidłowego traktowania psa, a także dowiedzą się, jakie są podstawowe potrzeby zwierzęcia.
* Dzięki zajęciom edukacyjnym dzieci nauczą się odczytywać mowę ciała psa i interpretować sygnały ostrzegawcze.
* Poznają zasady prawidłowej zabawy z psem.
* Porozmawiamy o tym, czy i jak pracują psy.
* Udział w zajęciach pomaga również dzieciom, które obawiają się kontaktów z psami.

Uwielbiam dzieci! Wuff…

Jak wyglądają warsztaty?

Warsztaty są prowadzonej w swobodnej atmosferze, a ich współtwórcami są dzieci. Mogą zadawać pytania i aktywnie biorą udział w zadaniach. Dodatkowo, otrzymują 1 część Zeszytu Ćwiczeń Psiego Eksperta, który edukuje poprzez zabawę. Spotkanie trwa 45 min.

2. Program

Warsztaty odbywają się według programu, który przetestowało już kilkadziesiąt małych Psich Ekspertów. Obejmują: mowę ciała psa (z naciskiem na sygnały ostrzegawcze), potrzeby zwierzęcia, zabawę z psem i „zawody” wykonywane przez psa dla człowieka.  Jeśli jednak chcesz poruszyć inny / szerszy obszar – daj mi znać!

3. Prowadząca

Marta Bukowska – kynopsycholog, instruktor szkolenia psów, socjolog, coach, a prywatnie mama 2 dzieci. Na co dzień opiekunka owczarka staroniemieckiego Chanel, który jest szkolony na psa ratownika w Stowarzyszeniu Psów Poszukiwawczych grupy NOS.  Podczas zajęć na sali musi również być obecny pedagog lub organizator warsztatów.

Opinie moich klientów

Mateusz Cieszyński
Mateusz Cieszyński
2023-10-16
Cane corso o imieniu Aza. Młoda suczka, energiczna trafiła pod opiekę Pani Marty. Po szkoleniu posłuszeństwa i spacerach socjalizacyjnych zupełnie inny pies w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W mojej opini Pani Marta ma obszerną wiedzę teoretyczną i rozumie zachowania psów w konkretnych sytuacjach. Co najważniejsze doskonale przekazuje ją na zajęciach indywidualnych które polecam! Aza uwielbia zajęcia z Panią Martą, a dla właściciela dobry czas na zrozumienie/poruszanie się/pobieganie z psem. Przyjemne z pożytecznym dla obu stron 😀 Pozdrawiamy Panią Martę.
Екатерина Савойская
Екатерина Савойская
2023-10-14
Dziękujemy za treningi dla naszej ABBI. Dobrze spędzaliśmy czas z korzyścią dla psa. Nasza ABBI jest zadowolona i wyszkolona, również my jesteśmy zadowoleni i polecamy od całego serca Martę :)
Aneta Rutkowska
Aneta Rutkowska
2023-08-01
Jesteśmy po rodzinnym szkoleniu posłuszeństwa z naszą Morką,która jest energicznym wyżłem węgierskim. Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie , zawodowo z dużym wyczuciem i spokojem. Bardzo pozytywne, oparte na nagrodach i relacji z psem. Co najważniejsze każda lekcja była przemyślana, dobrze zaplanowana i przyniosła zamierzony efekt. Planujemy dalej współpracować z Panią Martą. Każdemu kto się zastanawia z całego serca POLECAMY!
Weronika Fryska
Weronika Fryska
2023-06-05
Marta to świetna trenerka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z indywidualnego kursu posłuszeństwa. Wystarczyło 6 spotkań a zachowanie naszego psa bardzo się zmieniło. Polecamy !!!
Dagmara Korzeniewska
Dagmara Korzeniewska
2023-05-12
Bardzo polecam edukacyjne kolorowanki dla najmłodszych . Konsultacje dla dorosłych z problematycznymi pupilami również.
Maciej Dobruchowski
Maciej Dobruchowski
2023-04-25
Super trening dla pieska, uczący przede wszystkim pozytywnego podejścia do nauki prawidłowego zachowania u pupila. Pies zadowolony z treningu. Szczęśliwy, że mógł się wybiegać w bezpiecznym miejscu i że dostawał tyle nagród i pochwał za swoją pracę. My nauczyliśmy się jak postępować z psem. Córka podwójnie zachwycona, bo poza zajęciami, zobaczyła jak za miastem po okolicznych polach biegają dzikie sarny i króliki.
Karolina Lewińska
Karolina Lewińska
2023-04-20
Marta doradziła nam, w jaki sposób poradzić sobie z lękiem separacyjnym u Sky, którą wzięliśmy ze schrosnika. Odpowiednie wprowadzenie klatki kennelowej sprawiło, że nasza psina stała się spokojniejsza podczas nieobecności rodziny. Dodatkowo, mieszkanie przestało ulagać dalszej dewastacji. Dziękujemy!
mavek91
mavek91
2023-04-19
Nie miałem doświadczenia z rasą amstaff. Teraz wiem co robić by współpraca w relacji pies-człowiek przebiegała prawidłowo :) Polecam!
Paweł Makyła
Paweł Makyła
2023-04-19
Bardzo profesjonalny kurs który nauczył nas podstaw treningowych oraz co najważniejsze jak zrozumieć psa podczas współpracy. Dzięki tej wiedzy mamy dobry grunt na dalszy rozwój pupila .Zdecydowanie polecam.
Anna
Anna
2023-04-07
Zdecydowałam się na indywidualny kurs posłuszeństwa z powodu problemów na spacerze z moją labradorką (klasyka: ciągnięcie na smyczy, brak reakcji na komendy, skakanie na inne psy). Dzięki treningom z Martą lepiej komunikuję się z moim pieskiem, a spacer jest przyjemnością. Szczerze polecam!

Cennik

GRUPA

WARSZTATY EDUKACYJNE DLA DZIECI

Cena: 300 zł

45 minut

Dzieci zyskają bezpieczeństwo w kontaktach z psami

Świetnie spędzą czas, a może znajdą nową pasję?

Psy zyskają szczęśliwsze życie i świadomych opiekunów

Najczęściej zadawane pytania 

Czy w zajęciach uczestniczy pies?

W standardowej ofercie warsztaty są prowadzone przez przewodniczkę owczarka staroniemieckiego, szkolonego na psa ratownika, jednak bez obecności psa. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć z psem, jednak przed zakupem warsztatu opowiedz mi o grupie i miejscu prowadzenia warsztatów. Dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami ocenię, czy jest możliwa obecność psa.

Czy możemy wybrać datę i godzinę prowadzenia warsztatów?

Zajęcia odbywają się w godzinach porannych i przedpołudniowych. Wspólnie ustalimy odpowiadający wszystkim termin.

Ile osób może uczestniczyć w warsztatach?

Grupa nie powinna przekraczać 25 dzieci. Dodatkowo, niezbędna jest obecność pedagoga, który na co dzień pracuje z grupą. W przypadku organizacji warsztatów przez osoby prywatne – min. 1 rodzic na 5 dzieci jest obecny w spotkaniu.

W jaki sposób zamówić warsztat?

Jeśli nie masz specjalnych / dodatkowych wymagań – zamów spotkanie w moim sklepie on-line. Od razu po zakupie na wskazany e-mail otrzymasz fakturę. W przeciągu 48 h skontaktuję się z Tobą w celu umówienia terminy warsztatu. Jeżeli chcesz, aby w zajęciach uczestniczył pies lub masz szczególne wymagania co do programu – przed zakupem skontaktuj się ze mną i przedstaw swoje potrzeby / oczekiwania

Czy warsztaty mogą odbyć się w dowolnym miejscu?

Spotkania prowadzę w Gdańsku, jego okolicach i w gminie Żukowo. Jeżeli chcesz zorganizować je poza tym terenem – zostanie doliczona dodatkowa opłata, ustalana indywidualnie. Zajęcia odbywają się w zadaszonym miejscu – może to być budynek szkoły, przedszkola lub na świeżym powietrzu.

Kim jestem?

Nazywam się Marta Bukowska i jestem założycielką marki Dog Coaching. Edukuję całe rodziny jak zbudować prawidłową relację z psem, a także zrozumieć i zaspokoić jego potrzeby.

Jestem instruktorem szkolenia psów, kynopsychologiem i coachem. W Trójmieście prowadzę kursy stacjonarne i udzielam konsultacji behawioralnych. Jestem również mamą Oli i Marcina. Razem szkolimy i opiekujemy się naszym owczarkiem staroniemieckim Chanel.

Wierzę w to, że aby nasze zwierzęta były szczęśliwe i zaopiekowane, musimy zacząć edukację od najmłodszych. Dlatego prowadzę warsztaty dla dzieci w szkołach i przedszkolach, a także prowadzę indywidualne kursy dla psów, na które zapraszam opiekunów z dziećmi.

Obserwując dzieci i wsłuchując się w ich pytania stworzyłam zabawę edukacyjną Psi Ekspert. W taki sposób powstało creme de la creme moich autorskich warsztatów.

Szkolenie zaczyna się od rozmowy.

Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na tej stronie? Śmiało, napisz do mnie! :]