Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Nowoczesne

WARSZTATY EDUKACYJNE DLA DZIECI

Warsztaty edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajęcia mogą zostać zorganizowane w przedszkolu, szkole, a także na zlecenie osoby prywatnej na terenie Gdańska i gminy Żukowo.

* Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się, w jaki sposób bezpiecznie funkcjonować z psem na co dzień.
* Poznają zasady prawidłowego traktowania psa, a także dowiedzą się, jakie są podstawowe potrzeby zwierzęcia.
* Dzięki zajęciom edukacyjnym dzieci nauczą się odczytywać mowę ciała psa i interpretować sygnały ostrzegawcze.
* Poznają zasady prawidłowej zabawy z psem.
* Porozmawiamy o tym, czy i jak pracują psy.
* Udział w zajęciach pomaga również dzieciom, które obawiają się kontaktów z psami.

Oferta

Jak wyglądają warsztaty?

1. Forma zajęć    

Warsztaty są prowadzonej w swobodnej atmosferze, a ich współtwórcami są dzieci. Mogą zadawać pytania i aktywnie biorą udział w zadaniach. Dodatkowo, otrzymują 1 część Zeszytu Ćwiczeń Psiego Eksperta, który edukuje poprzez zabawę. Spotkanie trwa 45 min.

2. Program

Warsztaty odbywają się według programu, który przetestowało już kilkadziesiąt małych Psich Ekspertów. Obejmują: mowę ciała psa (z naciskiem na sygnały ostrzegawcze), potrzeby zwierzęcia, zabawę z psem i „zawody” wykonywane przez psa dla człowieka.  Jeśli jednak chcesz poruszyć inny / szerszy obszar – daj mi znać!

3. Prowadząca

Marta Bukowska – kynopsycholog, instruktor szkolenia psów, socjolog, coach, a prywatnie mama 2 dzieci. Na co dzień opiekunka owczarka staroniemieckiego Chanel, który jest szkolony na psa ratownika w Stowarzyszeniu Psów Poszukiwawczych grupy NOS.  Podczas zajęć na sali musi również być obecny pedagog lub organizator warsztatów.

 

Opinie

Poznaj opinie zadowolonych klientów

Bardzo polecam edukacyjne kolorowanki dla najmłodszych. Są świetne!

Dagmara Korzeniewska

hodowca leonbergerów Ginger Heaven

Uważam, że Zeszyt Ćwiczeń Psiego Eksperta jest idealny przede wszystkim dla dzieci w okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ciekawe zadania, zachęcające do prac manualnych i pobudzające wyobraźnię. Zabawa liczbami i figurami geometrycznymi. Wiedza dotycząca obchodzenia się z psem podana w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Polecam jako mama i jako pedagog!

Pedagog ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy

Anna Garbicz

Anna Garbicz

Anna Garbicz

Trenerka psów p. Marta poprowadziła warsztaty edukacyjne Psi Ekspert w Good Luck Club fitness & Medical Training z okazji imprezy na Dzień Dziecka. Pełna lista uczestników i duża aktywność dzieci to dowody tego, że wiedza została przekazana w sposób lekki i budzący zainteresowanie, a zadania dla dzieci w pełni je zaangażowały. Również rodzice dowiedzieli się nowych rzeczy o psich przyjaciołach! Karolina Niedźwiecka manager klubu GLC

Karolina Niedźwiecka

Karolina Niedźwiecka

Karolina Niedźwiecka
Dziękuję za zorganizowanie dla dzieci bardzo ciekawej lekcji o psach. Wojtek jak zwykle niewiele mówi ale akurat o zajęciach z Tobą wspomniał. Dziękuję za zainteresowanie tematem i zmotywowaniem do prac plastycznych, co nieczęste jest u Wojtka.
W ramach konkursu poproszę o kolejne ciekawe materiały.
mama Wojtka

mama Wojtka

mama Wojtka

Ponieważ od dawna mój syn marzy o psie wzięliśmy udział w warsztacie Psi Ekspert poprowadzonym przez p. Martę. Nie tylko Franek, ale i ja dowiedziałam się nowych rzeczy o życiu z psem. Zajęcia były poprowadzone w sposób lekki, zabawny i był czas na pytania. Na koniec dostaliśmy 1 kolorowankę z Psiego Eksperta wraz z opisem dla rodzica. Pokazywała ona po czym poznać, że pies może ugryźć. Kupiliśmy pozostałe kolorowanki i Franek miał zajęcie na dobre kilka dni! Bardzo polecamy i dziękujemy!

mama Franka

mama Franka

mama Franka

Jako mama dwóch dziewczynek w wieku wczesnoszkolnym szukałam materiałów, które pomogą nam się przygotować do wzięcia ze schroniska nie jednego a dwóch psów. Chciałam dać im najlepszą opiekę i dom po tym, co przeszły. Dzięki Psiemu Ekspertowi moje dzieci nauczyły się, jak dbać o psiaki i czego potrzebują. Fajna zabawa, nie wiadomo kiedy dzieci się uczą, a rodzice mogą chwilę odpocząć.

Katarzyna Franiewska

Katarzyna Franiewska

Katarzyna Franiewska

CENA WARSZTATÓW EDUKACYJNYCH DLA DZIECI

* Dzieci zyskają bezpieczeństwo w kontaktach z psami
* Świetnie spędzą czas, a może znajdą nową pasję?
* Psy zyskają szczęśliwsze życie i świadomych opiekunów

300 zł / 45 min.

Dog Coaching

FAQ

W standardowej ofercie warsztaty są prowadzone przez przewodniczkę owczarka staroniemieckiego, szkolonego na psa ratownika, jednak bez obecności psa. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć z psem, jednak przed zakupem warsztatu opowiedz mi o grupie i miejscu prowadzenia warsztatów. Dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami ocenię, czy jest możliwa obecność psa.

Zajęcia odbywają się w godzinach porannych i przedpołudniowych. Wspólnie ustalimy odpowiadający wszystkim termin.

Grupa nie powinna przekraczać 25 dzieci. Dodatkowo, niezbędna jest obecność pedagoga, który na co dzień pracuje z grupą. W przypadku organizacji warsztatów przez osoby prywatne – min. 1 rodzic na 5 dzieci jest obecny w spotkaniu.

Jeśli nie masz specjalnych / dodatkowych wymagań – zamów spotkanie w moim sklepie on-line. Od razu po zakupie na wskazany e-mail otrzymasz fakturę. W przeciągu 48 h skontaktuję się z Tobą w celu umówienia terminy warsztatu. Jeżeli chcesz, aby w zajęciach uczestniczył pies lub masz szczególne wymagania co do programu – przed zakupem skontaktuj się ze mną i przedstaw swoje potrzeby / oczekiwania 

Spotkania prowadzę w Gdańsku, jego okolicach i w gminie Żukowo. Jeżeli chcesz zorganizować je poza tym terenem – zostanie doliczona dodatkowa opłata, ustalana indywidualnie. Zajęcia odbywają się w zadaszonym miejscu – może to być budynek szkoły, przedszkola lub na świeżym powietrzu.

Nazywam się Marta Bukowska i jestem założycielką marki Dog Coaching. Edukuję całe rodziny jak zbudować prawidłową relację z psem, a także zrozumieć i zaspokoić jego potrzeby.

Jestem instruktorem szkolenia psów, kynopsychologiem i coachem. W Trójmieście prowadzę kursy stacjonarne i udzielam konsultacji behawioralnych. Jestem również mamą Oli i Marcina. Razem szkolimy i opiekujemy się naszym owczarkiem staroniemieckim Chanel.

Wierzę w to, że aby nasze zwierzęta były szczęśliwe i zaopiekowane, musimy zacząć edukację od najmłodszych. Dlatego prowadzę warsztaty dla dzieci w szkołach i przedszkolach, a także prowadzę indywidualne kursy dla psów, na które zapraszam opiekunów z dziećmi.

Obserwując dzieci i wsłuchując się w ich pytania stworzyłam zabawę edukacyjną Psi Ekspert. W taki sposób powstało creme de la creme moich autorskich warsztatów.

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!